Přehled týmů

Basset Most

Basset Most

Členové: brankář: Karel Skopař, Martin Zikmund; levý obránce: Petr Bláha, - Junek, Ferdinand Šrámek; pravý obránce: Tomáš Franta, Radek Žižka; levé křídlo: Nina Křehotová, Petr Otčenášek; pravé křídlo: Nora Křehotová, Jakub Žižka; center: Aleš Černohous, Miroslav Štiber; trenér: Karel Žižka;

Bulldogs Brno

Bulldogs Brno

Členové: brankář: Jakub Macháček, Tomáš Pučálka; levý obránce: Ondřej Holík, Zdeněk Liška; pravý obránce: Eva Brůžičková, Vrastislav Holík, Dušan Petřvalský; levé křídlo: Tomasz Jochymek, Jan Matoušek, Marek Šrutka; pravé křídlo: Jaroslav Náhlík, Martin Zemánek; center: Marek Glos, Martin Gros, Jiří Vrba, Jiří Žák;

FBC ABAK - Ostrava

FBC ABAK - Ostrava

Členové: brankář: Lukáš Grüner, Jan Nigrovič; levý obránce: Marek Horský, Roman Juchelka, Radek Krupa, Rostislav Staněk, Zdeněk Šnajder, Martin Žák; pravý obránce: Rostislav Pohlmann; levé křídlo: Tomáš Ležoň, Ondřej Malohlava, Maxim Pachomov, Vojta Zuchnický; pravé křídlo: Miroslav Večeřa; center: Matěj Kužílek, Ondra Pohlmann, Matěj Smeták; trenér: Petr Koutný;

KAMAT Team Janské Lázně

KAMAT Team Janské Lázně

Členové: brankář: Šárka Musilová, Miloš Tesař; levý obránce: Krzysztof Mementowski; pravý obránce: Bohuslav Dvořák, Kateřina Grusová, Jaroslav Prokůpek, Lukáš Štěpjak; levé křídlo: Jakub Adamec, Miroslav Bárta, Šimon Sahánek; pravé křídlo: Lukáš Hlava, Jiří Valeš; center: Petr Alina, Richard Fiedler, Miroslav Šperk;

SHARKS Karlovy Vary

SHARKS Karlovy Vary

Členové: brankář: Karel Wágner; levý obránce: Roman Heienitc, Lukáš Karafiát, Marek Schneider; pravé křídlo: Michal Geier; center: Jiří Berger, Jaromír Sejkot; kapitán: Hana Kulhavá;

SKH METEOR Plzeň

SKH METEOR Plzeň

Členové: brankář: Ondřej Huňáček; levý obránce: Martin Bajdl, Mercedes Bencová, David Drahonínský, Jaroslav Jager, Jakub Vondráček; pravý obránce: Tomáš Kvoch, Aleš Trnka; levé křídlo: Martin Černý, Lukáš Hološ, Oliver Moučka; pravé křídlo: Petr Svatoš;

SKV Praha ComAp Team

SKV Praha ComAp Team

Členové: brankář: Jan Krauskopf, Jan Mrázek; levý obránce: Jan Hašek, Dominika Horáková, Tomáš Uhlík; pravý obránce: Roman Charvát, Štěpán Karásek, Kořínek Petr, Jan Rajznover; levé křídlo: Matěj Čechák, Petr Čejka, Vladimír Mařík, Jana Pitelková; pravé křídlo: Roman Charvát; center: Bohuslav Hůlka, Jiří Rak, František Synek;

Tatran Střešovice

Tatran Střešovice

Členové: brankář: Pavel Bíba, Karel Dominik, Jaroslav Novotný; levý obránce: Ondra Kříž, Tomáš Pek, Zuzana Přibilová; pravý obránce: Martin Kosinka, Petr Novák; levé křídlo: Jan Hamák, Martin Němec; pravé křídlo: Stanislav Cimpa, Jan Natov; center: Jakub Koucký, Zdenek Krupička, Michal Vápenka;

UNITED České Budějovice

UNITED České Budějovice

Členové: brankář: Michal Havelka, Jiří Němec; levý obránce: Miroslav Beck, František Šindelář, Jan Šíp; levé křídlo: Zdeněk Čížek, František Pürgl; pravé křídlo: Jan Herman, Ivan Nestával, Ladislav Pešek, Michaela Sýkorová, Dušan Ščambura; center: Zbyněk Sýkora;

Wheel Wolf Sosnowiec

Wheel Wolf Sosnowiec

Členové: levý obránce: Marcin Batko, Paweł Gudowski, Paweł Łobodziński , Mateusz Witkowski, Łukasz Woźnica; pravý obránce: Dariusz Magdij, Łukasz NIEPSUJ , Michał NIEPSUJ; levé křídlo: Jakub SzcyzgieŁ, Szymon Vieth; center: Jaroslaw Kwapisz, Tomek Majewski, Jarek Uwadisz;